Targi Książki w Krakowie 2024

Słowa Witolda Gombrowicza mottem 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

„Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!” to słowa Witolda Gombrowicza i motto 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 24–27 października 2024 r. w EXPO Kraków.

Stereotypy, konwenanse, sztuczność, ocenianie, szufladkowanie – to rzeczywistość, która nas otacza i której się często również poddajemy. Dlatego w dobie kreowania sztucznej rzeczywistości w mediach społecznościowych, zalewu wyretuszowanych zdjęć i zacierania granic między prawdą a kłamstwem tak ważne jest, aby stawiać na autentyczność zarówno w świecie online, jak i offline.

Podczas tegorocznej edycji stawiamy przede wszystkim na autentyczność, prawdę, zrzucanie masek społecznych i wymykanie się stereotypom, pokazując, że targi to nie tylko stoiska wystawiennicze, ale przede wszystkim ludzie – wystawcy, autorzy, odwiedzający. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w tym roku po raz kolejny spotkają się osoby z różnych środowisk, miast, krajów, które łączy jedno – wspólna pasja, jaką jest miłość do literatury.

Choć jest za wcześnie, by poznać plan imprezy oraz listę zaproszonych gości, już teraz zaprezentowana została identyfikacja wizualna tegorocznej edycji. Jak Wam się podoba? Braliście już udział w Targach Książki w Krakowie? Planujecie wziąć w nich udział w tym roku?

Źródło: https://ksiazka.krakow.pl/

2 komentarze

Dodaj komentarz